0416 214 83 04
  0543 951 02 02
Para Birimi Seçimi

       Adıyaman Merkez de  bulunan ve faaliyetlerine 2000  yılından beri devam eden mersin kuaför güzellik salonu  kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini sadece kadınlara yönelik sürdüren firma, en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir. Mersin Kuaför Salonu , her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

        Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye  ulaşarak, Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, , Klasik Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Masaj, Peeling, Kaş Dizaynı alanlarında hizmetler verip, tanınan bir salon haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır.

         İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor; müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa sizleri de salonumuza bekleriz.

         Aynı Zamanda salonda kullandığımız ürünleri salonumuza gelemeyen siz saygı değer müşterilerimize e-ticaret yolu ile  sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.